,,Pokud Vás zajímá tajuplný svět TVD a TS jukněte na tento krásný blog!

----->> stačí kliknout ZDE
!!

Kopírujte pouze s naším zdrojem nebo s naší klikačkou,

kterou najdete v menu.

Děkujem :-)
Prosinec 2010

Happy New Year..:))

31. prosince 2010 v 22:08 | Katie |  Twilight
Dneska je poslední den v tomto roce!..:) V roce 2010..Zase jsme o 1 rok starší..:)) Pro některé je to zatím v pořádku, jiní jsou z toho na nervy..Ale když to vezmeme z té POZITIVNÍ STRÁNKY vidíme, jak Svět jde do předu...Jak jsme o krok dál..Před pár lety jsme neměli televizi, teď ji máme v různých rozlišeních..Teď se smějeme, jak dřív jsme nic neměli, nevěděli...Ale za pár let se našim vynálezům, nápadům a způsobu života bude smát další a další generace..Tak to chodí..Tento rok přinesl i dobré věci, ale i špatné věci..Nevím, jaké převládaly v tomto roce..Ale život jde dál..:))
Tak konec řečí!..:)) Užijte si ten konec..Konec roku..Doufejme jen, že ne úplný KONEC..Samozřejmě, že někdy dorazí a bude konec všemu, ale do teď si musíme užívat, protože žijeme jen jednou!..:))

Happy new year!...:))


etgjtzm


dmes

ivuizp

:)) :)) :)) :))

Rob a sloon..:))

30. prosince 2010 v 10:01 | Katie |  Robert PattisonNáš zdroj: www.google.cz
kopírujte s naší klikačkou

New Pics of Elizabeth Reaser on ‘The Good Wife’

29. prosince 2010 v 8:53 | Katie |  Elizabeth ReaserKráásnáá..

Náš zdroj fotek: skupina na FB

Kopírujte s naší klikačkou

Peter Facinelli and Family at Disneyland!

29. prosince 2010 v 8:50 | Katie |  Peter Facinelli


On je dokonalej otec..:)) nikdo se mu asi nevyrovná..:)) ta láska k rodině..:)) dokonalost..

Náš zdroj fotek: skupina na FB

Kopírujte s naší klikačkou

Kellan Lutz featured in People’s Best Celeb Photos of 2010

29. prosince 2010 v 8:48 | Katie |  Kellen Lutz


Vtipnáá..:)) a hezkáá fotka..:P

Náš zdroj: skupina na FB

Kopírujte s naší klikačkou

Oznámení - admin

28. prosince 2010 v 12:41 | Katie |  Naše kecy.....:D
Ahoj..:)) Hned na začátek Vám chci říct,že s blogem NENI konec!..:)) Aby jste se nebáli..:))

Jen Vám chci říct pár věcí o adminovi a spoluadminovi..
Jak víte, já jsem admin - Katie..:))
Měla jsem jako spoluadminku mojí nejlepší kamarádku Lucy, ale teď už tomu tak není. Většina z Vás se mě ptala proč tu není, tak se Vám budu snažit odpovědět..:))

Jak se v přátelství stává, jednou se i ti nejbližší nepohodnou..To se stalo nám s Lucy. Díky tomu, že jsme se ošklivě pohádaly tu není.. Ale má proto i jiné důvody. Škola, rodina, sport..Chápu ji..:))
Teď už jsme kamarádkami, ale není to takové jaké to bylo dříve..Ale co, snad se to vylepší..:))

Já blog sama celkem zvládám..není to až tak těžké..:))


Váše Katie..

Vánoce - něco k nim - Twilight

23. prosince 2010 v 18:01 | Katie |  Twilight
Vánoce jsou už konečně tu! :))

Určitě se všichni těšíte na dárky a nedivím se Vám..:))

Tak občas přemýšlím, když si pustím hudbu, co asi dělají o Vánocích lidi z Twilight..
Zdobí stromeček?..:D to asi těžko..ikdyž..Renesmé..:) je to ještě "dítě"..:))
Alice vše připravuje...:))
Krásná představa!

Zpět k našim letošním Vánocům..:))
Pro všechny moje SB..jsem chtěla něco udělat za dárek...ale nevěděla jsem co, protože jenom přes PC to jde blbě..:D
Na konec jsem vymyslela, že Vám sem dám fotku právě jenom pro Vás!

Tak si to užívejte!..Hezké Vánoce!rzjhz

People’s Choice Nominees: Robert Pattinson & Kristen Stewart

23. prosince 2010 v 11:20 | Katie |  RobSten


The People's Choice Awards bude vysílat na CBS 5.ledna (ve dvacet jedna hodin, dvacet hodin centrální) a Robert Pattinson a Kristen Stewart budou mluvit o filmu, který vydělal jim tři nominace každý.

Kristen:

Kristen, Rob a Taylor hráli na jednu z nejvíce provokativních scén ve filmu Twilight v posledních summer's Eclipse. Slavný deset tun scéna měla Kristen spaní mezi jejími dvěma nápadníky na obrazovce jako zimní bouře šlehačkou chatrné deset tun kolem nich.

"Pro natáčení scény se cítila dobře, protože ona je vždycky chtěla Jacob a Edward úrovně s sebou konečně,"řekla. "Je to legrační, že k němu dochází, zatímco ona spí mezi nimi.

"Byla to zábava pro mě střílet. Neměla jsem spoustu udělat, ale byla to zábava střílet, protože se mi líbila scéna tolik. Líbilo se mi to, co nakonec se to stalo v příběhu, ale chci to nebylo tak horké. Byla jsem doslova v čepičku a paruku, pocení. Není to legrace. "

Robert:

Rob připustí, že on nebyl Twi-těžké, když on se snažil o roli Edwarda. Ve skutečnosti říká, když on četl knihy popis znaků fyzické dokonalosti, si nemyslí, že stál šanci na vítězství roli.


"Mám s ohledem na knihu o pět měsíců před casting a já jsem četl prvních 50 stránek, dokud se mu dostane představil a pak jsem byl rád, 'Oh, ne', " řekl. "Protože jsem byl opravdu tuku v loňském roce stejně. Tak jsem cítil, že celá věc byla trapná, ba dokonce až do konkurzu.

"Neměl jsem číst celou knihu před konkurzem, ale i v synopse, čtyři linky synopse, první řádek je jako: 'Edward je dokonalá bytost. On je tak vtipná a krásná, a tak šílené a vtipné a otevře dveře pro vás a tak. Ten bude řídit vás v jeho Volvo. 'Myslel jsem, že prostě ani otáčet až to bylo trapné. "

Redblog Lists the Top 5 Twilight Characters that isn’t Edward, Bella and Jacob

21. prosince 2010 v 19:50 | Katie |  Twilight
Redblog nedávno uvedl jejich Top 5 Twilight znaky, které nezahrnuje 3 vede Edward, Bella a Jacob. Musím říct, že po přečtení seznamu, já posílám velký "YAY" na tyto vedlejší postavy, dělají série jen, že mnohem zábavnější. Zde je seznam:5. TIE! Mike Newton and Jessica Stanley - Belly přátele za předpokladu, že komická scéna, která byla velmi nutná v první adaptaci - a všichni víme, že Anna Kendrick (Jessica), pokračovala dělání docela jména pro sebe v Lítám v tom. Doufám, že pro stejný druh break-out pro velšské Michael (Mike), jejichž onemocnění v průběhu "Face Punch" scéna v New Moon naprosto ukradl show (a pro mě, byl druhý nejlepší část filmu o tom, že ... čtěte dále pro nejlepší). Upřímně doufám, že uvidíme mnohem více jak Jessica a Mike v Breaking Dawnu.

4. Aro -
Michael Sheen jako vůdce Volturi byl, ruce dolů, je nejlepší věc, o New Moon, nemyslíte? To je důvod, proč jsem byla opravdu zklamaná, že jsme nebyli léčeni na jinou výkonnost se od něj v Eclipse. Pro ty z vás viděl TRON: Legacy o tomto víkendu, řekněte mi, pokud nechcete zjistit trochu Aro-nost v jízlivý Castor Sheen je.

3. Rosalie Hale - Je to legrační, protože v knihách jsem zbožňovala Alice Cullen, ale nemůžu ji vystát ve filmech. Naopak jsem si myslela, Rosalie byla ufňukaný spratek v románech, ale ona se velmi zvýšila na mě ve filmu - zejména v Eclipse. Její srdce-na-srdci mluvit s Bellou o životě, že bude dávat nahoru, aby se stala upírem - a to šílené Vengeful flashback nevěsta! - byly upozorní na třetím filmu.

2. Billy Black - Hrál s klidnou důvěrou Gil Birmingham, Billy (Jacobův otec) poskytuje uklidňující přítomnosti pro roztoužená, hormon-pustošil teenagerů kolem sebe. Myslíte si, že ten chlap je to všechno vidět ... a že se bojí toho, co se stalo z jeho kmene teď, že "studení" se vrátili k jejich oblasti. A budete také vědět, že on pravděpodobně si přeje on mohl třísknout Bellu za to, jak zachází Jacobem!

1. Charlie Swan - Pro mě, pokud nedostal Charlie práva ve filmech, celá série se bude ztracená věc. To je důvod, proč jsem byla tak potěšená, když jsem viděla, jak ztělesnil Billy Burke všechno, co jsem si představila, na Charlieho, když jsem četla knihy. Je to ochranný táta (tomu dobrý důvod), on je stoický policista, a - spolu s Jacobem - on je největší důvod Belly má sekundu-uhodnout její přání připojit se k nemrtvým.

překlad:katie
zdroj informací: skupina na fb

kopírujte s naší klikačkou


Rob and Kristen included in Forbes Magazine’s Highest Grossing Actors of 2010

21. prosince 2010 v 19:35 | Katie |  RobSten
Forbes rcently pustil jejich seznam z nejvyšších grossing herci pro rok 2010 a naše vlastní Kristen Stewart a Robert Pattinson se v seznamu. Kristen a Rob vzal # 6 a # 7 skvrny na seznamu. Zde jsou podrobnosti:


Robert Pattinson


749 milionů dolarů - Twilight filmy byly trvalé příjmy, takže není žádným překvapením vidět Pattinsona na tomto seznamu. řadí se  nad jeho poděkování costar Kristin Stewart na mě nezapomněla, uplakaný románek, který si vydělal zdravé 56000000 dolarů na odhadovaný rozpočet ve výši $ 16 milionů. Pattinsonův příští film je adaptace bestselleru Water for Elephants.
Kristin Stewart

698 miliony dolarů-stejně jako její costar Pattinson, Stewart hrála v non-Twilight film v tomto roce. To nehrála dobře ačkoli. Runawaysbrought jen 4,7 milionu dolarů. Konečný Twilight knihy Breaking Dawn byla rozdělena do dvou filmů, které jsou oba jistý, že je velké příjmy. první hity divadla v listopadu 2011.

Happy Birthday to Jackson!

21. prosince 2010 v 19:25 | Katie |  Jackson Rathbone
Dnes slaví narozeniny dokonalý herec z Twilight ságy a to je?..Jackson Rathbone!!..
kolik mu je?..26..:)) přeju mu vše neejky!!Pokračování Rozbřesku..

19. prosince 2010 v 12:51 | Katie |  Breaking dawn
Jaku? Proč jsi nahý v naší lož...Renesmee!!!


Náš zdroj:

Young Hollywood’s Stealthiest Couples

18. prosince 2010 v 22:49 | Katie |  Twilight


V E! Online seznam stealthiest mladé páry Hollywoodu, tři z pěti se alespoň jeden Twilight.

1. Joe Jonas a Ashley Greene: Jasně, si myslíme, že je to spíše bulvární-perfektní romantika, než skutečné řešení, ale v jejich obraně, Gronas snaze udržet svou lásku semifinále na dole-minimum. Kromě držení rukou na paparazzi, tito dva Cuties mít své hlavní PDA z časopisů. Slyšeli jsme mnoho zpráv, pravda, ale vždycky je to na low-key spoje-ne svou obvyklou papped-out míst.

3. Taylor Lautner a Lily Collins: Barva nás šokovalo! Máme slovo těchto dvou se stali blízkými při natáčení únosu, ale to jsem kvazi-vážný bez míchání média banku. Taylor již získal přes tátu Lily, Phil Collins, a ona dělala nedokumentované návštěvy Breaking Dawnu. Skutečným testem bude, jak (nebo zda) se vyhnout romanci otázky, kdy je čas na podporu své nové filmu. Předpovědi, někdo? My říkáme, že budeme totálně následovat Ashley je nic neříkající vedení.

4. Robert Pattinson a Kristen Stewart: Když mluvíme o dokonale vyhnul romance otázky, zadejte Robsten, skryté milenci, který napsal knihu. Trvalo více než rok přesvědčit některé z vás Nonstens, že tento pár byl tak dále: "Ne obrázky, žádný důkaz," mnozí z vás nadávali a kvílí. No, po několika (i když rozmazaně) výstřely, nikdo nepopírá, Rob a Kristen jsou položky hned, ale ani Rob, ani Kristen potvrdili, že jsou datování! Robsten mají nejvíce perfektně vyvážený Hollywood relaysh, pokud se zeptáte nás.

Některé z nich jsou tak "nenápadný", že mám určité pochybnosti jsou ještě spolu. Ale vypadá to, že toto obsazení dává lekce na sebe pobytu na DL s jejich láska žije!

,, A jestli ji ještě jednou políbíš, tak ti zlomím čelist místo ní,"