,,Pokud Vás zajímá tajuplný svět TVD a TS jukněte na tento krásný blog!

----->> stačí kliknout ZDE
!!

Kopírujte pouze s naším zdrojem nebo s naší klikačkou,

kterou najdete v menu.

Děkujem :-)
Březen 2011

Jodelle Ferland Looking for Advice from Australian Fans!

31. března 2011 v 18:45 | Katie |  Eclipse

Teenage herečka Jodelle Ferland se spoléhá na fanoušky, aby jí pomohli nasměrovat se správným směrem, když přistane v Brisbane tento víkend pro Supernova popové kultury Expo.

Výlet značky Ferland panenské plavby do Austrálie a 16-rok-stará, která hraje zlo Bree Tanner v The Twilight Saga: Eclipse, říká, že ona se zeptájejích fanouškyů,jaké by ji doporučili turistické aktivity pro ni.

"Co mám dělat, většinou, když jdu do nového místa se ptám lidí, odtud na Twitteru a dávají mi rady, co mám dělat," řekl Ferland.

Supernova hraje RNA Showgrounds, v Brisbane, od dubna 1-3.


New photo of me..Do you like it?...:))

22. března 2011 v 21:27 | Katie |  Naše kecy.....:D
Mám novou fotku..Není to nic specialního, ale řekla jsem si, že tu mám jen pár fotek a myslím si,že by návštěvníci měli vědět,jak vypadám a kdo jsem...:))
Fotila to kamarádka na matice ve škole.:D

Pište názory..Snesu i drsnou kritiku..:D


Kristen is ‘An Intelligent Technician’ Says Jodie Foster (HR)

20. března 2011 v 13:09 | Katie |  Kristen Stewart

Kristen Stewart je co-star Jodie Foster mluví o práci s ní.
Její Panic Room Helmer, David Fincher, blouzní o Foster, a zejména na její práci s mladými co-star Kristen Stewart, všímat si: "Ona nedostane mnoho ocenění za to, ale polovinu času jsem se nemohl ani dostat v místnosti, protože to byl tak přeplněný s kamerami a všechny tyhle věci. Ona je jeden z velkých režisérů dětí. "
Ale pravdou je, po letech úsilí, Foster vlastní režijní úsilí přinesla sporý tři znaky. "Také jsem měla velkou kariéru jako herečka, jsem měla výrobní společnosti, a já jsem měla dvě děti - a já se opravdu osobní filmy," říká. "Kombinace těchto věcí spikli, aby mě pryč od řízení."
Panic Room (2002)
"Já prostě miluju [co-star] Kristen Stewart, ale nemyslela jsem si, že bych mohla být herečkou. Řekla jsem jí máma, 'ona nechce, že jo?' A ona je jako, protože ona je velmi hodně jako já 'No, ano, ona druh dělá.': Ona není pohodlná v životě je velký, externě emocionální osoba, bití hrudi, pláče každých pět minut. Cítila jsem, ona byla taková inteligentní technika, takže zájem o fotoaparát - Myslela jsem, že by se to projevilo na jiné věci. "


Kristen Stewart could be the next Meryl Streep!?

20. března 2011 v 12:25 | Katie |  Kristen Stewart


Mohla by Kristen být příští Meryl Streep ?! čti dál!!
Kristen Stewart, miluje, nebo nenávidí "Twilight" série, ukázala, že ona by mohla otřást roli Belly a objevují se ve dvou filmech, které se snadno mohl být nominovány pro Academy ceny. První role byla jako Joan Jett v "The Runaways." Stewart hrála této části dokonale. Co bylo zajímavé, že film byl "Uprchlíci" byl založen z knihy, která zpěvák Cherie Currie psal dosud bylo řečeno, z pohledu Jett je. Stewart vlastnil tento film, a zcela vylučují jakoukoliv podobnost s její roli jako Bella.
Další film Stewart mohl být nominován je "Vítejte v Rileys." Stewart hraje porazili názvem striptérka Mallory, jejíž charakter je od vzteku a bolesti na nevinnost a neposlušnost. Vzhledem k tomu, její roli v "Twilight" Stewart se postupně dostala lepší v každé roli, že je bere.
Proč nedostala Stewart nominaci na tyto díly? Ona udělala to, co žádná jiná herečka má za sebou - ". Twilight" dostal fanoušky a film diváci věřili ona nebyla Bella od Stewarta hvězdnou sílu se točí kolem její roli a vztah s "Twilight" série. Mnohokrát lidí nemůže setřást představa, že tak a tak byla tato osoba v tomto filmu. To je to, co se děje na Stewart - ona okouzlila fanoušky jako Bella.
Meryl Streep je největší herečka vůbec. Ona byla nominována pro 16 Oscarů, většina z nějakého herce nebo herečky. I když ona jen vyhrála pár soch, Streep je synonymem excelence. Její filmy sahají od "Pohlednice z Hollywoodu","Out of Africa" a "Julie & Julia." Ale, Streep nikdy nemusela projít tím, čím Stewart prošela s "Twilight".
Naštěstí pro Stewart, je neuvěřitelná herečka a vzala na každý následující role a změnila to na Oscara hodný výkon. Více těchto a ona určitě bude jedním dechem jako Streep. A možná ještě něco navíc.
(Tento článek jsem přeložila já, proto prosím, aby jste ho kopírovali jedině s mojí klikačkou. Díky)

Nikki Reed Given Kudos For Supporting Going Green

20. března 2011 v 11:11 | Katie |  Nikki Reed


"Nikki Reed je na one-woman recyklace mise. "Je to velmi zneklidňující na mě, ale zřejmě moje budova nemá recyklaci. Oni říkají, že město ji odděluje, ale já tomu nevěřím a nemám z toho dobrý pocit míchání všech mých koše. Tak jsem to na vlastní pěst. Tam je člověk, který přijde do mé uličky a sbírá plechovky a tak tak jsem mu to dala, "řekla nám na zahájení party pro módní kolekci UK Style Francouzská spojka. Reed byla na přestávku od back-to-back střelba na dvě "Breaking Dawn" filmy, které bude blízko "Twilight" ságy. "Už jsme skoro hotovi, stejně jako další čtyři týdny," řekla, ne tak docela jistá, jak ona bude reagovat, když je po všem, protože v minulosti tam byla vždy jiná splátka na co těšit. "

,, A jestli ji ještě jednou políbíš, tak ti zlomím čelist místo ní,"