,,Pokud Vás zajímá tajuplný svět TVD a TS jukněte na tento krásný blog!

----->> stačí kliknout ZDE
!!

Kopírujte pouze s naším zdrojem nebo s naší klikačkou,

kterou najdete v menu.

Děkujem :-)
Květen 2011
Vampire Diaries 218 The Mamas & Papas - Dedicated To The One I Love

30. května 2011 v 16:14 | Katie |  The Vampire diaries
Tady pro Vás mám písničku z 2x18 TVD, která se hrála na plese pro Elenu od Klause..:))Diplomek za spřátelení pro PetulQu

28. května 2011 v 19:35 | Katie |  Diplomky...:))


Tak tady je diplomek..:)) ;)) doufám, že se líbí..:)

TB - charakteristika postav

28. května 2011 v 13:45 | Katie |  True blood
Sookie Stackhousová
Anna Paquin
Sookie si nikdy nepředstavovala vztah s upírem jako procházku růžovým sadem, ale tedˇ je život osiřelé servírky s telepatickými schopnostmi vlivem nadpřirozených sil vzhůru nohama. Její přátelé a rodina zápasí se svými vlastními démony - někdy doslova - a Sookie dělá, co může, aby zvládla ten zvláštní nový svět, do kterého ji Bill uvedl. Jejich vzájemný vztah ji naplnˇuje požehnáním i strachem, ale co jí dělá asi největší starost, jsou pochybnosti, jestli by náhodou neměla být vyděšená mnohem víc, než je. (malý dodatek, Sookie umí číst myšlenky lidí - upírů ne).Bill Compton
Stephen Moyer
Návrat 173-letého upíra do Bon Temps, městečka svých předků, rozhodně nebyl klidný. Našel sice v Sookie svou lásku a oba se snaží sladit své komplikované životy, ale zárovenˇ musí čelit stále sílícím hrozbám mocných upírů. Když je na něj naložena zodpovědnost za nového zelenáče Jessicu, je toho na Billa už tolik, že skoro začne tesknit po starých dobrých časech, kdy se jen skrýval v stínech.


Eric Northman
NorthmanAlexander Skarsgård
Chladná vůle prastarého a mocného nordického upíra budí stejný respekt jako jeho impozantní postava. Díky svému profesionálnímu politickému intrikaření a všeoecnému pohrdání lidským životem není zrovna oblíben, ale přesto je na něm něco nepopiratelně přitažlivého.


Sam Merlotte
MerlotteSam Trammell
Od té doby, co se v Bon Temps objevili upíři, šéfování místnímu baru připomíná spíš provozování azylového domu. Ve všeobecném zmatku se musí Sam vypořádat navíc ještě se svou vlastní krizí - že je "měnič tvarů" tajně žijící mezi lidmi. Dokud bude před svou minulostí utíkat a skrývat pravdu před svými nejbližšími, nepřestane ho to pronásledovat. (Sam se dokáže převtělovat).

Jason Stackhouse
StackhouseRyan Kwanten
Jasonovy dny nezávislého svobodného mládence z malého města skončily dnem, kdy byla zavražděna jeho bývalá Amy. Snaží se, jak může, ale za srdce už ho to prostě nebere - anebo spíš ho to bere za srdce až moc. Víc než cokoli jiného by rád byl dobrým člověkem, ale poslední dobou jako by mu nikdo ani nedokázal říct, co to vlastně znamená.
Tara Thorntonová
Rutina Wesley
Odjakživa bystrá a chytrá Tara tuší, že její nové bydlení s Marryann Forrester a spol. Je nějak podezřelé. Ale poté, co byla vyhozena, zatracena a vyděděna svou matkou, která ji jen zneužívala, nemá Tara v plánu vyhledávat další potíže. Zda jsou její přátelé v Bon Temps ochotni vidět věci podobně, je ovšem úplně jiná otázka. (Tara je nejlepší přítelkyní Sookie a pracuje také v baru se Sookie a v poslední době je zamilovaná do Sama - jejího zaměstnavatele v baru, s kterým byla dlouhou dobu jen blízká kamarádka, ale teď je vše jinak.)
Lafayette Reynolds
Nelsan Ellis
Lafayette není zrovna typický kuchař. Minutky a burgery švihá v společenských šatech a s nalíčenýma očima. Pokud si však jeho módní styl některý ze štamgastů U Merlotta mylně vysvětlí jako výzvu k obtěžování, může být překvapen - Lafayette se nebojí si to s kýmkoli rozdat. Vzhledem k množství jeho podivných vedlejších zaměstnání a osobních konexí má Lafayette spoustu lidí, na které se může v takových situacích spolehnout - nebo taky spoustu takových, kteří mu mohou život ještě víc zkomplikovat. (Lafayette v poslední době obchoduje s "véčkem" - upíří krví, která člověku dodává sílu - ovšem je to samozřejmě trestné).
Jessica Hamby
Deborah Ann Woll
Když musel Bill proměnit Jessicu v upírku jako trest za to, že zabil jednoho z jeho druhů, byl zoufalý, že musel zmařit její mladý život. Ale protože se tím navždy připoutal k věčné teenagerce, začíná pociťovat i jinou lítost. Urážlivá, emocionální a nevyzrálá Jessica rozhodně nemá v úmyslu snášet své bolesti dospívání sama.Pam de Beaufort
Kristin Bauer
Jako následovnice Erica a současně jeho hlavní pobočnice, Pam moc dobře ví, jak postupovat ve vytváření nejrůznějších situací. Pod naleštěnou maskou upíra se však skrývá smrtící instinkt. Pro někoho tak nemilosrdného jako je Eric, je Pam velkým přínosem.


True blood - úvodem

28. května 2011 v 13:20 | Katie |  True blood
:)) Tak, je to tu..:)) Poslední dobou jsem neměla co dělat - tak 2 měsíce zpět - a hledala jsem něco zajímavého, seriál...:)) A našla jsem..:)) Není zrovna nejnovější, ale zamilovala jsem se do něj..:)) Určitě jste o něm slyšeli - True blood..:)) Dnes jsem pro tento seriál udělala rubriku, protože si myslím, že na můj blog a do světa upíru rozhodně patří..:)) Bude to poněkud makačka, protože přidávat informace o TVD a TS zabere dost času a k tobu ještě TB - tue blood - zajímavé, vše začíná na T..:D :D :D ne, pardón, jen jsem vybočila..:D :))
Samozřejmě, musím Vám o něm něco povědět, o čem vlastně je..:)) Doufám, že se nebudete zlobit, ale tyto základní ínformace Vám sem dám zkopírované ze stránek HBO, kde je tento seriál vysílán - upřímně, já si ho stahuji přes pc..:))

Příběh z originální produkce HBO byl oceněn Zlatým glóbem a cenou Emmy. Jedinečná zápletka (podle románu Charlaine Haris) okouzlila diváky po celém světě.
Děj se odehrává ve smyšleném americkém městečku Bon Temps, kde život plyne klidně, mírumilovně a monotónně již celá staletí... tedy až do příjezdu Billa Comptona - upíra, starého téměř 200 let. Jeho přítomnost najednou změní tamní život a v poklidném městečku je vše vzhůru nohama. Idylka se rychle promění v temné a mystické místo, upíři začnou bojovat o moc a nezastaví se ani před zločinem a brutálními vraždami. V prostředí plném krve, politických i náboženských bojů je však místo i pro lásku.
Sookie a Bill se potkají a zamilují na první pohled. Zvláštní vztah upíra a smrtelného člověka je plný dokonalé harmonie mysli i těla, díky které překonávají každou krizi, která je potká.
:)) Myslím si, že to vystihuje přesně to, o co v seriále jde..:)) Samozřejmě Sookie je něčím tajemná a to Vám sem dám co nejdříve - charakteristiku postav..:)) :)) Doufám, že se Vám na mém blogu bude stále líbit a tento seriál také..:))
Ian o falešné krvi

28. května 2011 v 11:17 | Katie |  The Vampire diaries

Vtipálek.:D :D :DThe Vampire Diaries - Memories

27. května 2011 v 22:46 | Katie |  The Vampire diaries
Je večer a já nemám téměř nic na práci, tak jsem si vzpomněla na blog..:))
Právě teď jsem se nudila a hledala jsem na youtube nějakou hezkou písničku k TVD..:)) a našla jsem!!..:)) Ten název a celé to video se k tomu názvu moc moc hodí a ta písnička je tak jemná..:)) prostě krásná..:))
Jak se jmenuje? Memories..:)) Memories - vzpomínky - jsou všude kolem nás, i když na některé chceme zapomenout, někde uvnitř jsou schované..Myslím si,že bráškové Salvatorové jsou spomínkami naplněni až moc a to kvůli jedné "dívce", kterou milovali. Katherine. Ta písnička je tak procítěná, že když víte příběh těchto bratrů a dáte do toho minulost a zapojíte jejich součastnost, tedy lásku k Eleně, zjistíte,že písnička se schoduje s obojím..:)) Dneska se nějak rozepisuju, to dělám jen někdy..:)) To je asi vše, nechci tu zase napsat román, jak to dělám často do svého deníčku, tak si písničku užijte..:))
P.S.: kdyby se Vám líbila, tak je od skupiny Within Temptation..:))Ta písnička je od této skupiny poměrně nová, zveřejněna byla 24.03.2011 a k TVD se opravdu hodí..:)) Originální videoklip Vám sem dám také, aby jste to nemuseli hledat..:)) ;))
Vtipy z Twilight

25. května 2011 v 19:02 | Katie |  Twilight
v obchodě si Alice zkouší již asi hodinu různé modely a nakonec prohlasi prodavačce: co říkáte té halence? Ta mi sluší asi nejvíce. Prodavačka odpoví: Ano, v té jste přišal.

Renesmé se chlubí Charliemu: Moje maminka jezdi jako blesk! Charlie: tak rychle? Renesmé: ne, ale každou chvíli baci do stromu..:D

Proč mi vlastně nedovolíš sednout za volant, tati, jsem už dost starý! : ptá se Emmett Carlislea. Carlisle: Ano, ale to auto ještě ne..:D

Všichni Cullenovi šli na lov a Jakob měl hlídat malou Renesmé. Jenže ta nechtěla jít na ryby nakoce se rozhodl, že přece zvládne obojí. Večer povida Belle: Tohle už víckár neudělám. Nechytl jsem vůbec nic! Bella: Ale notak, Jaku, buď trochu trpělivý. Když ji vysvětlíš, příště bude určitě potichu a nevyplaší ti ryby. Jakob: Ale o to nejde, ona mi totiž snědla veškerou návnadu!.:D

Oficiální poster BD

25. května 2011 v 18:49 | Katie |  Breaking dawn

Na co se fanousci nejvice tesi ve filmu Rozbresk

25. května 2011 v 18:46 | Katie |  Breaking dawn

Dost mě to zaskočilo, ale co, prostě lidi v poslední době, neříkám všechny, nic jiného nezajímá..asi..

,, A jestli ji ještě jednou políbíš, tak ti zlomím čelist místo ní,"