,,Pokud Vás zajímá tajuplný svět TVD a TS jukněte na tento krásný blog!

----->> stačí kliknout ZDE
!!

Kopírujte pouze s naším zdrojem nebo s naší klikačkou,

kterou najdete v menu.

Děkujem :-)
Srpen 2011

Radleyovi - upíři od vedle - nová kniha! :)

31. srpna 2011 v 16:43 | Katie |  Naše kecy.....:D
:) dneska jsem si za každou cenu chtěla koupit nějakou knížku. Tak jsem narazila na tuhle!
Radleyovi.:) O čem je?


Petr a Helena a jejich dospívající potomci Klára a Rowan žíjí c poklidné příměstské vesnici. Mohlo by se zdát, že jde o úplně obyčejnou rodinku - průměrně nefunkční a průměrně spokojenou. Jenomže manželé Radleyovi skrývají před celým světem - včetně svých dětí - jedno hrůzné rodinné tajemství. Jsou upíří, kteří se před mnoha lety rozhodli, že budou "abstinovat" a pokusí se žít jako normální lidské bytosti.
Jejich život se však obrací naruby, když se na Kláru jedné noci vrhne opilý spolužák. Dívka zpanikaří a aniž sama ví, co dělá, roztrhá ho na krvavé kusy.
A aby toho všeho nebylo málo, na rodinné scéně se objevuje temná postava strýčka Willa, bezskrupulózního upíra ze staré školy, jehož přítomnost v domě zapříčiní celou řadu dalších katastrofických situací.

Napsal: Matt Haig

narodil se v roce 1975 v britském Sheffieldu. Studoval na univerzitách v Hullu a Leedsu a v současnosti žije v Yorku. Založil internetovou marketingovou společnost, pracoval v nočním klubu ve Špenělsku a nyní se věnuje psaní na plný úvazek. Píše pro celou řadu britských časopisů The Gurdian, The Independent. Je oceňovaným autorem knich pro děti a napsal i několik bestselerových románů pro dospělé, z nichž Poslední rodina v Anglii a Klub mrtvých otců vyšly i v českém jazyce. Sám o sobě prohlásil, že jeho nejoblíbenějším městem je Řím, věří, že hladiny oceánů se zvednou a všichni se utopíme. Má rád psy, a když mu bylo deset, viděl ducha.P.S.: na knize byl takový papírek, kde je napsáno Filmová práva zakoupil Alfonso Cuarón (potomci Harry Potter a vězeň z Askabanu) !!
Jestli tohle bude i film, budu ráda! :D :))

Bleskovka - diplomek - Andrea! :))

30. srpna 2011 v 16:33 | Katie |  Soutěže a bleskovky...:))
Tady je diplomek za bleskovku pro Andreu! :)) Doufám,že se líbí!
:))


Bleskovka!! :))

30. srpna 2011 v 8:37 | Katie |  The Vampire diaries

Kdo jsou tyto dvě slečny? :D :))
Koho a kde hrají?
Jejich reálná jména? :))
:)) :)) Pište!!TVD - super video - smutné!

30. srpna 2011 v 8:26 | Katie |  The Vampire diaries
Jistě všichni víte, co nás čeká v nové epizodě TVD. Elena se bude vyrovnávat s tím, co se ze Stefana stalo. A právě o tom je toto video. Je smutné - i promě, která má raději Delena team ale má ráda i Stefana, je to hrozné! :((
Video mám od : - odbírám od něj videaProsím hlasy! :))

29. srpna 2011 v 8:01 | Katie |  Naše kecy.....:D
Jsem v nové soutěži o nejlepší outfit...:)) Byla bych mooc ráda, kdyby alespoň někdo z Vás mi dal hlásek..:P Moc děkuji všem!!! :))Jedu k moři! Důležité!

17. srpna 2011 v 20:00 | Katie |  Naše kecy.....:D
Ahoj, tak to čeká i mě. Zítra ráno v 6h jedu k moři. Kam? Na Sardýnii..:)) Moc se tam těším, ale nedostanu se na blog...:(( Tak si to tu beze mě užijte. Vrátím se až 28.8.2011..://


Výročí svatby Belly a Edwarda právě dnes!!!

13. srpna 2011 v 16:32 | Katie |  Breaking dawn
Dnes slavi Edward a Bella sve 5. vyroci svatby!!!! K tomuto dnesnimu vyznamnemu dni byla zverejnena fotka z nataceni (neco jako maly svatebni darek pro fanousky :-))). - zdroj fotky a informace STMÍVÁNÍ - FB,, A jestli ji ještě jednou políbíš, tak ti zlomím čelist místo ní,"