,,Pokud Vás zajímá tajuplný svět TVD a TS jukněte na tento krásný blog!

----->> stačí kliknout ZDE
!!

Kopírujte pouze s naším zdrojem nebo s naší klikačkou,

kterou najdete v menu.

Děkujem :-)
Říjen 2011

The Vampire Diaries Extended Promo 3x08 - Ordinary People [HD]

31. října 2011 v 19:00 | Katie |  The Vampire diaries
Slibované promo video k 3x08.:)


Twitter - Ian - berle?!

31. října 2011 v 16:30 | Katie |  The Vampire diaries
Našla jsem fotku na Ianově twitteru, kde má vyfocené berle. Po tou fotkou je popisek: My news friends. :(( Nevím, co se mu stalo, ale asi to není dobré.


My new friends...
3 days ago via Echofon

tady ještě ten popisek v originále.:) :((

TVD - 3x07 - můj názor

31. října 2011 v 13:50 | Katie |  The Vampire diaries

Teprve dnes jsem měla chvíli čas se podívat na nový díl TVD - 3x07 - Ghost World.
Všichni ten díl moc chválili a měli také proč. Velmi zajímavý a poněkud smutný děj se v tomto díle odehrává.
Na řadu přichází duchové zesnulých. Anna, která již figurovala v minulých dílech, opět přichází na řadu. Jeremy má popletenou hlavu. Samozřejmě, stále mu na ní záleží, to se nedá popřít, ale Elena má pravdu, Anna už tu není, je to duch. Jeremy se musí naučit žít bez ní.
Přítomnost Lexi v tomto díle mě velmi potěšila. Tuhle postavu jsem měla v celé minulé sérii nejraději. Vyjadřuje plno energie a naděje, což potřebuje především Stefan, ale stále také
Elena. Hrnulo mi to slzy do očí, když jsem se na to dívala, jak se neskutečně snaží probudit ve Stefanovi lidskost. Doufám, že v dalším díle - dílech - to Elena nevzdá, protože já na jejím místě bych to rozhodně nevzdala, i přes to, že je to velice těžké.
Pokud jde o Damona s Masona, tak poněkud nechápu chování Masona. Kdybych byla na jeho místě, nenáviděla bych Damona a nepřijala bych tu jeho "omluvu", protože tohle se prostě a jednoduše omluvit nedá. Nevím, asi bych ho nezabila, už s tím nic dělat nemůžu, byla bych duch, ale rozhodně bych s nim nic společně nepodnikala. V tomhle mě Mason zaskočil.
Když se podívám na Bonnie, musím jí politovat. Jeremy je opravdu stále myšlenkami někdy jako dítě. Je mi v tomto dílu líto tolik Bonnie, protože znám ten pocit "nevěry" a je to opravdu hrozné. Ano, je to jen seriál, ale opravdu Bonnie chápu, tu její naštvanost na konci. Ale na druhou stranu doufám, že Jeremy si to v hlavě urovná, zapomene na Annu a bude jí brát jako minulost a urovná si to s Bonnie a bude to jako dřív. Dyť přece Bonnie je ta, co mu dala "druhou šanci žít" a měl by si toho neskutečně vážit, protože to je vyznání opravdové lásky a tím, že jí tohle dělá jí moc nedává najevo díky.
Elena konečně po dlouhém uvažování získala kontakt s Lexi, která se jí v její snaze snaží pomoct. Jak už jsem řekla, není to vůbec lehké, ale s tím Elena musela počítat. Je to divné, když byla Elena se Stefanem fanoušci toužili po tom, aby se dala dohromady s Damonem, ale když na to přišlo a začalo to mezi nimi vypadat nadějně, začali toužit zase po tom, aby se dala zase dohromady se Stefanem. Musím se tomu smát, protože já patřím taky mezi ty fanoušky, co takto uvažují. Tohle opravdu režisér a všichni natáčející, umí.
Co se týče dalšího dílu, 3x08 -


Dnes jsem si konečně našla chvilku na to se podívat na nový díl TVD - 3x07 - Ghost World.
Tento díl nesl plno pochval od fanoušků a měl proč.
Mystic Falls se začíná hemžit duchy. Není to jen Anna, která navazuje stále kontakt s Jeremim, ale i další.
Přitomnost Anny není pro Jeremiho zrovna dobrá. Stále uvažuje, jestli je dobré, že s ní navazuje kontakt a já musím říct, že bohužel není. Jeremy má stále v sobě někdy dětské myšlenky, ale duchové jsou duchové a už nejsou mezi námi a jak správně řekla Elena, musí prostě pryč. Samozřejmě, nemůžu zapřít, že Jeremy nic k Anně stále necítí, ale měl by zapomenout. Anna svou přítomností nechává Jeremyho se stále vracet do minulosti a to není dobré. Minulost je minulost a ať chceme nebo ne, nedá se vrátit, napravit a ani nic podobného.
Bonnie má v tomto díle velikou roli, ovšem je mi jí velice líto. Znám ten pocit "nevěry" a vím, že to není dobré. Jeremy by si měl uvědomit, co pro něho Bonnie udělala. Dala mu "druhou šanci žít". A tím, že navazuje kontakt s Annou, kterou pak ještě políbí, rozhodně nedává Bonnie najevo obrovské díky. I přes to, že jsem na Jeremyho v tomhle díle trochu naštvaná, za to jeho chování, vím ale, že to také nemá jednoduché. Stále ale doufám, že v dalších dílech se to mezi nimi urovná a Jeremy definitivně zapomene na Annu a vrátí se do přítomnosti a omluví se Bonnie za to, co udělal a konečně se jí bude věnovat.
Přítomnost Lexi v tomhle díle mě velice potěšila. Byla to jedna z postav, které jsem v minulé sérii měla opravdu ráda a nerada jsem se s ní "loučila". Její energie a snaha se pomoct Eleně se do toho dílu opravdu hodila. Myslím si, že alespoň trochu vnesla do Stefana i Eleny tu naději, že je šance vrátit Stefana do "normálu" a vrátit mu jeho lidskost. Doufám, že Elena to nevzdá a že půjde ve stopě Lexi a bude také taková, jako ona. Plná síly, energie a snahy. Také doufám, že Stefan to nevzdá, že při vzpomínce na Lexi v sobě vzbudí aspoň trochu snahy a nebude to dělat Eleně ještě horší, než to je.
Pokud jde o Damona a Masona v tomto díle absolutně nedokáži pochopit chování Masona. Damon je ten, kdo ho zabil a vzal mu život a pokud bych já měla šanci a možnost "vrátit se" jako Mason, rozhodně bych se s Damonem nesnažila udobřit a ani bych s ním nedokázala snad mluvit. V tomhle mě Mason překvapil. Tohle se vůbec nepodobá jeho chování v minulé sérii. Ale co, jsem ráda, že Damona přece jenom nezabil.;D Uvažuje poněkud na úrovni. Minulost je minulost a i když si to nepřejeme, nedá se vrátit ani změnit.
Teď trochu vybočuji, ale nevadí. Když byla Elena se Stefanem, fanoušci toužili, aby to zkusila s Damonem. Když to mezi nima začalo "jiskřit", změnili názor a chtějí, aby se vrátila ke Stefanovi a zase byli spolu. Musím se tomu smát, protože já také patřím mezi ty fanoušky, co takto uvažují. Režisér i celý natáčecí štáb tohle proste umí, to se jim musí nechat!
Další díl 3x08 bude u nás s titulkami zase jako tento, počítám, že někdy v pátek a ve čtvrtek bez nich. Později sem dám promo video a pokud někde najdu fotky, tak ty také. ;)))
Tak to je asi vše, co jsem chtěla říct. :)) Doufám, že se článek líbí. :))

BD - Bruno Mars - It will rain

28. října 2011 v 15:10 | Katie |  Breaking dawn
Našla jsem další písničku, která je na seznamu písniček do BD. :) je nádherná od Bruna.;))Christina Perri - o písni k BD!

24. října 2011 v 17:29 | katie |  Breaking dawn
K Twilight jsem se dostala před pár lety. Nejprve jsem sizamilovala knihy a pak i filmy. Jsem jimi posedlá od roku 2009.Všichni z mého vydavatelství Atlantic Records vědí, jak mám Twilight ráda. Jelikož soundtrack vychází ve vydavatelství Atlantic Records a Chop Shop, při výběru interpretů si vzpomněli na mě,protože vědí, jaká jsem velká fanynka. Dohodli jsme se, promítly mi film a já jsem pak k němu napsala píseň.

Píseň A Thousand Years je o Edwardovi a Belle a jejich lásce.Nejen během sledování filmů, ale i během čtení knihy jsem měla pocit, že se dokážu ztotožnit s jejich příběhem a napsat o nich píseň. Song je romantický, krásný a velmi jednoduchý. Jde asi o nejjednodušší a zároveň jednu z nejkrásnějších písní, které jsem napsala.

Píseň jsem nahrávala 13. srpna, což je datum svatby Edwarda aBelly v knize. Je v tom jisté kouzlo! Promítání filmu patří k mým nejkrásnějším zážitkům. Šlo o malé soukromé promítání plné hollywoodských byznysmenů, kteří celou dobu ťukali do svých mobilů. A já jsem byla úplně hypnotizovaná, plakala jsem, smála jsem se a maximálně jsem si to užívala. I kdyby moji píseň nakonec na soundtrack nevybrali, to promítání by mi stačilo. Šla jsem na to postupně a byla jsem vděčná za každý moment.

Překlad: http://intoxicated.cz - já ze slovenštiny do čj.:)

Christina Perri - A Thousand years

24. října 2011 v 17:24 | Katie |  Breaking dawn
Jistě už jste mnozí z Vás slyšeli, že i nyní velice známá zpěvačka Christina Perri nazpívala písničku pro Breaking Dawn - part 1. :)) Písnička se jmenuje A Thousand years. :)) Je moc krásná. ;))
Tady něco o zpěvačce, pak písnička.
Christina Perri se narodila 19.srpna 1986. Vystupuje jako americká zpěvačka - popu. Její písnička "Jar of hearts" oslnila mnoho lidí na celém Světě. :))


New stills :))

20. října 2011 v 19:57 | Katie |  Breaking dawn

,, A jestli ji ještě jednou políbíš, tak ti zlomím čelist místo ní,"