,,Pokud Vás zajímá tajuplný svět TVD a TS jukněte na tento krásný blog!

----->> stačí kliknout ZDE
!!

Kopírujte pouze s naším zdrojem nebo s naší klikačkou,

kterou najdete v menu.

Děkujem :-)
Březen 2012Ian and "Klaus" - Funny

21. března 2012 v 12:00 | Katie |  The Vampire diaries
:D :D :D Fotka z twiteru "Klause".:D


Nina Dobrew - Twiter photo

21. března 2012 v 11:59 | Katie |  The Vampire diaries
Fotka Niny z Twiteru při natáčení 3x17 TVD


TVD - 3x17 promo video

21. března 2012 v 11:51 | KatieDůležité! :))

7. března 2012 v 12:23 | Katie |  Naše kecy.....:D
V pondělí jsem měla 15.narozeniny. Těšila jsem se na ně, že si je užiji s lidma, které mám ráda, ale v zásadě jsem si hroozně moc a moc přála dostat nějaký lepší foťák, nejlépe zrcadlovku. Věděla jsem, nebo spíš jsem si myslela, že to je poněkud nereálný sen, abych dostala foťák, co přece jenom není nejlevnější, pokud se jedná o zrcadlovku a taky jsem přece dostala k Vánocům Iped, tak jsem s tim opravdu vůbec nepočítala, ale zmínila jsem se tátovi, když mi jako vždy položil otázku, co bych si přála k narozeninám.
Najednou ale táta řekl, že se půjdeme podívat na ty zrcadlovky, byla jsem v šoku! Prostě by se tím splnil můj sen. Fotit si krajinu, prostředí, přátelé a tak. Už dřív jsem fotila na tátuv foťák co má mnoho nástavců a je to fakt složitý a na začátek je to hrozně složité, ale po pár týdnech jsem to pochopila, takže nějkaká menší zrcadlovka? Brnkačka. :))
Tak jsme tam tedy zašli a já už měla nějaký ten typ vybraný, co je zároveň kvalitní a fotí dobře a zároveň cenově průměrná. ;)) A? :) mám ji! Je to D3100 Nikon. :)) Doporučuji pro každého, kdo začíná fotit. :)


Budu se sem snažit přidávat i fotky, ale nezaručuji. Snad se budou líbit, ale prosím, pište vždy upřímný názor. ;)) děkuju.

,, A jestli ji ještě jednou políbíš, tak ti zlomím čelist místo ní,"