,,Pokud Vás zajímá tajuplný svět TVD a TS jukněte na tento krásný blog!

----->> stačí kliknout ZDE
!!

Kopírujte pouze s naším zdrojem nebo s naší klikačkou,

kterou najdete v menu.

Děkujem :-)
Červenec 2012

TVD - o 4.sérii

31. července 2012 v 18:08 | Katie |  The Vampire diaries

"Čtrvtá série začíná s tím že se všechno změní. Mezitím co se Elena společně s přáteli stali součásstí maturitního ročníku a ukončení školy, rozptýlí se do různých měst, a jejich vztah k Mystic Falls bude mít hlubší smysl když se objeví nový nepřítel který se je rozhodne zničit."

ůže se upírka Elena znovu stát člověkem?
Zatímco Julie Plec (výkonná producentka) a ostatní scénáristé začnou tvrdě pracovat na 4. sérii už velmi brzy, členové hereckého obsazení mají své představy o tom, jak by to mohlo dále pokračovat, zejména co se týče upírské Eleny. A jaké jsou ty nejzajímavější návrhy? Paul Wesley(Stefan): "Myslím si, že většina další série bude věnována tomu, jak napravit tuto situaci, nebo se s ní nějak vyrovnat - popřípadě ji nějak zvrátit."
Až čas ukáže, jestli je to možné nebo ne. Ale jedna věc je jistá - scénáristé čelí velmi náročné roli.
"Jsem z toho velmi nadšený, ale mám i trochu obavy. V našem seriálu bylo velmi důležité toto nevinné děvče, které si vytvořilo vztahy s temnými postavami - s těmito ohrožujícími, zlými bytostmi - které se mohli kdykoliv napít její krve a zabít ji. Teď ji to už nebude ohrožovat. Naši scénáristé jsou velmi talentovaní a jsem si jistý, že budou vědět, jak dál. říká Paul.
Ian Somerhalder (Damon): "Zdá se mi, že to bude týmová práce (pomoci Eleně). A bude to i velmi zvláštní. A pro bratry to současně bude i pořádně trapné. Je tu dívka, která vás miluje a vy jste přispěli k tomu, že její život se obrátil vzhůru nohama. Bude to zajímavé. "

Podobně jako Alaric, jeden z našich hrdinů může v příští sérii stát plnohodnotným darebákem: Bonnie! Bohužel, jak je to u všech věcech souvisejících s Vampire Diaries, je to trochu složitější. O důsledcích posledních kontroverzních Bonniených akcí nám vyprávěla výkonná producentka Julie Plec: "Pokud mám být upřímná, naši scénáristé často diskutují o tom zda Bonnie přenesou na temnou stranu, no naší největší překážkou je to, že nechceme mít dojem, že napodobujeme příběh Willow . "Samozřejmě, že má na mysli Willow - hlavní čarodějnici ze seriálu Buffy,přemožitelka upírů. Takže zastaví tato kultovní postava scénáristů VD před tím, aby udělali z Bonnie zlou čarodějnici? "Měla dočinění s nějakými temnými věcmi ... Nevím, jakou cestou ji povedeme ve 4. sérii. Půjdete touto cestou i když víte, že jí šli už i jiní lidé a udělali to velmi dobře? Opravdu to chcete udělat? Nebo budete ignorovat, co udělali druzí a uděláte to kvůli tomu, že to vyžaduje postava? Jsem velmi zvědavá na to, jaké stanovisko k tomu jako scénáristé nakonec zaujmeme. "Stejně jako my, Julie.
Elenina "smrt" těžce dopadne na Matta a Jeremyho. Julie Plec říká: "Myslím, že to nejhorší na tom vše je, že ti dva se spolu domluvili a chtěli odvést Elenu z města, aby tohle nemusela být součást jejího života a teď v důsledku jejich chování, že byli v nepravou chvíli na mostě, se Elena bude muset stát něčím, čím nikdy nechtěla být. Matt se s tím bude velice těžce vypořádávat. Zabere mu to nějaký čas než se přes to dostane. A řekla bych, že určitě Jeremy, který takovýhle osud pro svou sestru nikdy nechtěl, bude na celou situaci reagovat a půjde proti Rebece za to, co udělala. Možná to bude tak trošku odveta."O Eleně jako o upírce:
"Rozhodně uvidíme celou proměnu v upíra. Nebudeme to nijak přeskakovat, jako to bylo s ostatními. Když se stanete upírem ... všechno, co cítíte se zvýší. A víme, že Elena je taková, že má vysoké morální zásady, hodně se stará o ostatní. Takže jaká asi Elena bude, když se jí všechny tyto pocity ještě zvýší ? "
O Elenině vztahu s její čarodějnickou kamarádkou teď, když je upírka:
"Jejich vztah bude kvůli tomu pravděpodobně dost napjatý. Její nejlepší kamarádka, ta jediná, kterou se snažila ochránit, je teď to, proti čemu celou dobu bojovala. Bude to zajímavé. "
O reakci fanoušků na to, že si Elena vybrala Stefana:
"Trochu mi to připadá, že jsme polovinu lidí zklamali. Ale s takovýmhle dějem bude vždycky jedna polovina zklamaná. Myslím, že tak nějak jsme oběma stranám dali to, co chtěli během celé série. Takže to není tak, že bychom se vyhýbali nebo ignorovali jejich tužby."
O tom, že Nině bude chybět lidská postava, vzhledem k tomu, že Katherine je taky upírka:
"Ráda jsem hrála jednu lidskou a jednu upíří postavu, protože jsem měla od každého něco a mohla jsem dělat různé věci. Ale zase na druhou stranu to teď pro mě bude jiné a bude to výzva. Bude to větší zábava tak nějak prozkoumat tento svět. "Krabičky Comic-Con

14. července 2012 v 14:58 | Katie |  Breaking dawn

Comic Con 2012

14. července 2012 v 14:57 | Katie |  Breaking dawn


,, A jestli ji ještě jednou políbíš, tak ti zlomím čelist místo ní,"