,,Pokud Vás zajímá tajuplný svět TVD a TS jukněte na tento krásný blog!

----->> stačí kliknout ZDE
!!

Kopírujte pouze s naším zdrojem nebo s naší klikačkou,

kterou najdete v menu.

Děkujem :-)
Listopad 2012

Recenze - 4x06 - TVD

26. listopadu 2012 v 13:00 | Katie |  The Vampire diaries
Dnes jsem se rozhodla,že by nebylo od věci napsat recenzi na díl 4x06 z The vampire diaries.
Proč jsem se tak rozhodla? Myslím si, že tenhle díl toho přinesl hodně, rozhodně pro fanoušky.
Rozvinu některé části, které mě zaujaly.


Myslím si, že Elena si teď prochází nejtěžší částí života. Již od začátku měla plno výhrad k upírství a bez pochyb si nikdy, ani ve snu, nepřála se stát upírem. Ale v podstatě to bylo její přání, aby Stefan zachránil Matta, ale upřímně, v tomto směru se přikláním spíše k Damonovi, protože mi přijde, že Stefan neměl poslochat Elenu, měl zachovat klidnou hlavu a rozhodnout se podle sebe. Přece musel tušit, jaká jsou rizika. Ale to už odbočuji. Chci tím říct, že nezávisle na halucinacích, které ji způsobila vražda jednoho z "pětky", vždy měla jakési pochyby k sama sobě po přeměně v upíra. Proto není divu, že ji halucinace začaly pomalu,ale jistě utvrzovat v tom, že je zrůda.
Moc mě překvapil Klaus, když se snažil Eleně pomoct, obecně se mi moc líbil v tomto díle. Jen ho trochu lituji, že vždy doufá, že má nějakou šanci u Caroline a když to tak někdy opravdu vypadá a ona je k němu vlídná je to jen proto, že něco potřebuje. To mě na Caroline trochu mrzí. Ale na druhou stranu se jí nedivím. Když si vzpomenu jaké nehody a ztráty na životech, a to především blízkých, způsobil Kalus, není divu, že s ním všichni pohrdají. Ale někde uvnitř cítím, že je taky jiný. Že má srdce a dokáže být i citlivý.
Damon poslední díly působí jako zachránce. Mě tedy tak připadá,ale možná jiným připadá spíše jako beránek naší Eleny.
Ale já mám na klucích ráda, když dokáží pro dívku hodně obětovat, což on rozhdoně umí. Miluje Elenu, ale ona ho někdy dokáže schodit k zemi a naopak někdy mu dává až moc velké naděje.
Stefana je mi líto. Je samozřejmé, že Elena miluje Damona, jen si to moc nechce přiznat. Asi bych na místě Stefana taky už nevydržela tohle všechno přehlížet a uvnitř trpět. Myslím si ale,že čekal, že Elena si svou chybu uvědomí a bude se to snažit napravit, protože jak všude říkala, vždycky to bude Stefan. Bohužel v tom se asi mýlil. Patřím sice k fanouškům Deleny,ale i tak občas pochybuji, že by to mezi Elenou a Damonem mohlo vydržet až moc dlouho. Až Damon zjistí, že se Elena a Stefan rozešli, rozhodně toho hned využije a bude se co nejvíc snažit Elenu získat. Ale možná se pletu a Damon mě překvapí a zachová se jako správný bratr a bude se snažit Elenu přesvědčit, že Stefan je to, co potřebuje. Upřímně věřím spíš té první variantě, ale kdo ví. Uvidíme v 4x07.

Damon - 4x04

2. listopadu 2012 v 20:12 | Katie |  The Vampire diaries
285713_299879920111606_1265705912_n_large

,, A jestli ji ještě jednou políbíš, tak ti zlomím čelist místo ní,"